Login

Zveřejněno v Ubytování

Penzion ve věži

středa, 14 leden 2015 07:57 Napsal(a) 

Když v Bohumíně vyvstala otázka co se starou nepoužívanou vodárenskou věží, zrodil se vskutku jedinečný nápad, zřídit v ní penzion. Naštěstí v tomhle případě nebylo daleko od myšlenky k činu, a tak v klidné části Bohumína, za městským parkem, v těsné blízkosti aquacentra, započala rekonstrukce vodárenské věže.

Samotná volba objektu si vynutila atypické uspořádání interiéru. Vznikl tak architektonický unikát. V nejvyšší části je umístěná restaurace, a tak se při doušku lahodné kávy můžete kochat vskutku impozantním rozhledem po okolí. V penzionu naleznete 12 vkusně zařízených pokojů s vlastním sociálním zázemím. K dispozici je příjem televizních kanálů i připojení do internetu.

Nabízí se celkem slušný výběr aktivit. Od aquacentra Vás dělí doslova pár metrů, je to přes parkoviště. I neplavci nepřijdou zkrátka, v těsné blízkosti je městský park s dětským hřištěm, zimní stadion, tenisové kurty i fotbalové hřiště.

V posledních letech přibyl minigolf a v parku posilovna pro seniory pod šírým nebem. Zlepšila se dopravní dostupnost, návštěvníci přijíždějící po dálnici D1, již nemusejí kličkovat ulicemi města, nýbrž můžou využít obchvatu města, směr Karviná, ze kterého je sjezd přímo k aquacentru.

Naposledy změněno čtvrtek, 26 únor 2015 09:29
Číst 1020 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.