Login

Zveřejněno v Ubytování

Apartmnán Ivančič - skvělé ubytování v Julských Alpách

pátek, 26 červen 2015 11:37 Napsal(a) 

Nejlepší ubytování v jakém jsme do teď bydleli. Jsme turisté vyrážející na celodenní horské túry, a tak podmínkou pro výběr ubytování je možnost přípravy jídla. Tenhle apartmán, splnil vše, co jsme očekávali. Jde o dvě velké místnosti, koupelnu s wc. Ložnice, odhadem 20m2, je vybavená skutečně pohodlnou postelí, skříní, dvěma nočními stolky, malou komodou, stolkem se židličkami, pohovkou. Druhá místnost je kompletně vybavená kuchyň se spotřebiči. Nebudu je vyjmenovávat. Je zde velká rohová lavice se stolem a židlemi. Atmosféru dotváří funkční krb. My jsme jej využili dva krát. Jednou když jsme se vrátili od Krnského jezera promočení na kost a po druhé, večer před odjezdem, jen tak pro atmosféru. Samozřejmostí je velká koupelna s vanou. Apartmán se nachází v přízemí, okna vedou na venkovní terasu, kde je k dispozici lavice, stůl, židle a zavěšená houpačka. 

Dům, ve kterém se apartmán nachází je postaven (Drežniške Ravne) v nadmořské výšce 600m, na úpatí hory Krasji vrh, z terasy je tak nádherný výhled do údolí řeky Soče a protější pohoří Matajur. Majitelé jsou velmi příjemní, milí a pohostinní. Když si sednete na houpačku a mírně se vykloníte do prava, tak uvidíte majestátný Krn. Dobrým okem, nebo teleobjektivem či dalekohledem uzřete i Gomiščkovo zavetišče pod vrcholem.

Při příjezdu nás čekalo v lednici malé pohoštění v podobě rolády a zákusku. Rádi vám řeknou kam v okolí zajít, co stojí za vidění a pomůžou i v případě nějakého problému. Nám třeba s píchnutým kolem u auta.

Naposledy změněno pátek, 26 červen 2015 12:33
Číst 5025 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Označeno v

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.